}
LK DESIGNER SHOPS

NOTOWANIA GIEŁDOWE


Z DNIA 2020-05-27

KURS BIEŻĄCY


PLN

ZMIANY


OBRÓT


-

Rada Nadzorcza

 • Michał Burzykowski
  Członek Rady Nadzorczej

  Pan Michał Burzykowski jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego w First Business College w Warszawie, Wydziału Zarządzania finansami w Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie, Wydziału MBA: Executive Master of Business Administration w MBA Gdańsk Foundation for Management Development and University of Gdańsk. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie finansów oraz zarządzania strukturami przedsiębiorstw. Jest ekspertem w restrukturyzacji spółek. Jego głównymi osiągnięciami są dynamiczny rozwój zarządzanych spółek. Stworzył wiele opracowań dotyczących nowoczesnych rozwiązań wpływających na poprawę efektywności działalności poszczególnych spółek wraz z ich implementacją w spółkach międzynarodowych.

  Historia działalności zawodowej:
  I. czerwiec 1997 - czerwiec 1998 – Audit Consultant w DR Röver & Partner KG w Berlinie i Verhülsdonk & Partner sp. z o.o. w Kolonii,
  II. styczeń 1997 – kwiecień 2000 – Senior Audit Consultant Staniszewski & Richter Auditors sp. z o.o.,
  III. maj 2000 – grudzień 2006 – Dyrektor ds. Finansów i Administracji, Prokurent – w Londa Kosmetyki sp. z o.o.,
  IV. wrzesień 2003 – grudzień 2006 – Dyrektor ds. Finansów i Administracji w Wella Polska sp. z o.o.,
  V. lipiec 2007 – grudzień 2011 – współzałożyciel i Wiceprezes Zarządu w V.Laboratories sp. z o.o. i V.Laboratories sp. z o.o. sp.k.,
  VI. grudzień 2011 – obecnie – właściciel Business & Investment Consulting,
  VII. październik 2014 – obecnie – wspólnik, Prezes Zarządu w Medco Pharma sp. z o.o.,
  VIII. maj 2017 – obecnie – Członek Rady Nadzorczej w Silesia One S.A.,
  IX. grudzień 2018 – obecnie – Członek Zarządu w HIG sp. z o.o.,
  X. grudzień 2018 – obecnie – akcjonariusz, Prezes Zarządu w Fundusz Nieruchomości Komercyjnych S.A.,
  XI. styczeń 2019 – obecnie – Dyrektor Inwestycyjny w Skyline Investment S.A.,
  XII. styczeń 2019 – obecnie – Prezes Zarządu w Skyline Interim Management sp. z o.o.,

 • Marek Malinowski
  Członek Rady Nadzorczej

  Pan Marek Malinowski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczynał na początku lat 90. w firmie Levi Strauss Polska. Od tego czasu pełnił funkcje kierownicze m. in. w R.J. Reynolds Tobacco, Avon Cosmetics oraz American Home Products.

  Obecnie Pan Marek Malinowski obejmuje stanowisko Dyrektora Finansowego, i Wiceprezesa Wykonawczego w SKANSKA S.A. i jest odpowiedzialny za zespoły Finansów, IT, Prawa, Komunikacji, BHP, Zakupów oraz Business Development.

 • Lidia Kalita
  Członek Rady Nadzorczej

  Pani Lidia Kalita jest absolwentką Wydziału Projektowania Ubioru w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu odzieży damskiej oraz zarządzaniu strukturami przedsiębiorstwa odzieżowego. Odniosła jeden z największych w Polsce sukcesów w kreowaniu marki modowej od podstaw. Posiada bogatą znajomość branży odzieżowej. Zdobywczyni wszystkich prestiżowych nagród polskiego świata mody. Siedmiokrotnie nagrodzona w plebiscycie "Doskonałość Mody" miesięcznika Twój Styl. W 2010 roku otrzymała tytuł "Mistrzyni Stylu XX-lecia", za to, że "nowocześnie i z fantazją ubiera Polki od stóp do głów". Magazyn Elle wyróżnił ją nagrodą "Trofea Elle", a tytuł "Gazele Biznesu" przyznano jej już czterokrotnie. Historia działalności zawodowej:

  - 1993-2013 - współzałożycielka, projektantka i dyrektor kreatywna Simple Creative Products Sp. z o.o.,

  - listopad 2013 - rozpoczęcie prac nad marką własną odzieży damskiej pod własnym nazwiskiem,

  - 2014 - obecnie - współzałożycielka, projektantka i Członek Zarządu LK Designer Shops Sp. z o.o. a następnie LK Designer Shops S.A.