}
LK DESIGNER SHOPS

NOTOWANIA GIEŁDOWE


Z DNIA 2018-05-20

KURS BIEŻĄCY


PLN

ZMIANY


OBRÓT


-

Rada Nadzorcza

 • Marcin Jerzy Duszyński
  Członek Rady Nadzorczej

  Pan Marcin Duszyński jest współzałożycielem, Partnerem oraz Prezesem Zarządu Capital One Advisers sp. z o.o.

  W Capital One Advisers jest odpowiedzialny za nadzór nad realizowanymi projektami doradczymi, zwłaszcza w obszarze doradztwa strategicznego, fuzji i przejęć, sprzedaży spółek, ofert niepublicznych, współpracy przy wprowadzaniu spółek na rynek NewConnect, sporządzania zaawansowanych modeli finansowych oraz wycen przedsiębiorstw. Pracował na rzecz szeregu Klientów, w tym m.in. z sektora nowych technologii: Grupa Vectra S.A., ABG Sterprojekt S.A., Eurotax.pl S.A., Medicalgorithmics S.A. i innych.

  Wcześniej, w latach 2000-2002, pełnił funkcję dyrektora biura warszawskiego funduszy private equity zarządzanych przez Advent International, gdzie zajmował się nadzorem właścicielskim nad spółkami portfelowymi i realizacją projektów inwestycyjnych w Polsce. W latach 1997-2000 zajmował stanowisko szefa warszawskiego oddziału amerykańskiej firmy doradczej Communications Equity Associates, prowadząc projekty związane z pozyskiwaniem finansowania oraz transakcjami fuzji i przejęć w sektorze IT, mediów i telekomunikacji.

  Poprzednio pracował w wiodących funduszach Private Equity w Polsce: Polsko-Amerykańskim Funduszu Przedsiębiorczości Enterprise Investors, a wcześniej – od 1994 roku – jako Associate, a później Investment Manager, w funduszu Innova Capital.

  Pan Marcin Duszyński jest absolwentem University of Wisconsin w Madison, USA

 • Krzysztof Urbański
  Członek Rady Nadzorczej

  Pan Krzysztof Urbański jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, posiada uprawnienia maklera papierów wartościowych.

  Posiada bogate doświadczenie w transakcjach fuzji i przejęć na rynku prywatnym, a także z zakresu zarządzania przedsiębiorstwami, restrukturyzacji, wydzieleń i dyspozycji aktywów oraz finansowania projektów inwestycyjnych i przejęć.

  Pan Krzysztof Urbański obecnie sprawuje funkcję Członka Zarządu RecoFuel Engineering SA, Pilczycki Park Biznesu Sp. z o.o. oraz Inwestycje Bezpośrednie 4 Sp. z o.o. Ponadto sprawował funkcję Członka Rady Nadzorczej PC GUARD SA (2012-2013), Mediatel SA (2009-2013), Simple Creative Products S.A. (2010-2011), Przewodniczącego Rady Nadzorczej Invista Dom Maklerski S.A. (2010-2011), Przewodniczącego Rady Nadzorczej Gino Rossi S.A. (2009-2011), Członka Rady Nadzorczej Anti S.A., (2009-2011), Członka Zarządu Rubicon Partners Advisors S.A. (2008-2011), Prezesa Zarządu NFI Magna Polonia S.A. (2008-2009), Rubicon Partners Dom Maklerski SA (2008), Przewodniczącego Rady Nadzorczej Promedica S.A. (2007-2009), Członka Zarządu i jedynego wspólnika spółki RKR Investment Sp. z o.o. (2007-2011), FMR PILMET S.A. (2004-2006), wspólnika w spółce RKR Investment Sp. z o.o. i Partnerzy Spółka Komandytowa (2004-2011), wiceprzewodniczącego rady nadzorczej NFI Magna Polonia S.A. (2003-2007), wiceprzewodniczącego rady nadzorczej Hygienika S.A. (2003-2006), Przewodniczącego rad nadzorczych ZNTK Nowy Sącz S.A. (NEWAG SA), ERG Ząbkowice S.A. (2001-2002), Członka Zarządu Sokółka Montaż i Serwis Sp. z o.o., Sokółka Sieć Dystrybucji Sp. z o.o.

 • Marek Malinowski
  Członek Rady Nadzorczej

  Pan Marek Malinowski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczynał na początku lat 90. w firmie Levi Strauss Polska. Od tego czasu pełnił funkcje kierownicze m. in. w R.J. Reynolds Tobacco, Avon Cosmetics oraz American Home Products.

  Obecnie Pan Marek Malinowski obejmuje stanowisko Dyrektora Finansowego, i Wiceprezesa Wykonawczego w SKANSKA S.A. i jest odpowiedzialny za zespoły Finansów, IT, Prawa, Komunikacji, BHP, Zakupów oraz Business Development.

 • Magdalena Filipczak-Fiuk
  Członek Rady Nadzorczej

  Magdalena Filipczak-Fiuk jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, radcą prawnym wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie w roku 2006. Obecnie Partner Zarządzający w Kancelarii DFF Domińczak i Partnerzy Radcowie Prawni Sp. p.

  W toku swojej kariery zawodowej pracowała jako radca prawny dla wielu spółek miedzy innymi Totalizator Sportowy Sp. z o.o, gdzie zajmowała się prowadzeniem procesów sądowych oraz sprawami związanymi z bieżącym funkcjonowaniem spółki, ponadto doradzała bezpośrednio Zarządowi Spółki Totalizator Sportowy Sp. z o.o.; przez wiele lat prowadziła własną praktykę; współpracowała i kierowała praktyką procesową w kancelarii Juszkiewicz Wójcik Domińczak Kancelaria Adwokacko – Radcowska Sp. p.

  Magdalena Filipczak – Fiuk specjalizuje się w zakresie prawa procesowego, ze szczególnym uwzględnieniem prowadzenia sporów w zakresie prawa pracy; w ostatnim czasie Magdalena Filipczak-Fiuk zajmuje się organizacją współpracy z podmiotami serbskimi; ponadto zajmuje się doradztwem na rzecz klientów w problematyce prawa gospodarczego oraz ustawy o fundacjach.

 • Dawid Wilk
  Członek Rady Nadzorczej

  Pan Dawid Wilk ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W roku 2006 uzyskał tytuł radcy prawnego.

  Pan Dawid Wilk posiada doświadczenie zdobyte w ramach prowadzenia kancelarii prawniczej oraz współpracy z kancelariami prawniczymi, zajmując się obsługą podmiotów gospodarczych. W praktyce zawodowej specjalizuje się w zagadnieniach związanych z restrukturyzacją, fuzjami i przejęciami (M&A), złożonymi i wieloetapowymi transakcjami inwestycyjnymi oraz szeroko pojętym prawem spółek handlowych.

  W latach 2006 – 2007 zajmował się obsługą prawną w grupie kapitałowej Piotr i Paweł S.A. W przeszłości zasiadał w Radzie Nadzorczej Spółki „Mostostal – Export” S.A.

  Obecnie Pan Dawid Wilk jest wspólnikiem oraz współzałożycielem Kancelarii Prawniczej WNW Legal Wojtkowiak, Nowaczyk, Wilk s.c.